Ile mogę zarobić?


W Programie mogą zarabiać zarówno właściciele małych serwisów internetowych lub blogów, jak i duże portale czy sklepy internetowe. Skala zarobków zależy tylko od Ciebie – Afilianta, który zarejestrował swoje serwisy internetowe w Programie. Nie ma ustalonych górnych pułapów wynagrodzenia.

 

Jak zarabiać w Programie?

Wstaw banner lub link

Pobierz z zakładki „Materiały reklamowe” banner lub link tekstowy promujący wybrany produkt i wstaw go do swojego serwisu internetowego.

 

 

Użytkownik wypełnia wniosek internetowy

Użytkownik Twojego serwisu klika w baner lub link i przechodzi na stronę produktową, na której zapoznaje się z zaletami produktu. Następnie zainteresowany użytkownik wysyła wniosek internetowy o produkt. Każdy wniosek posiada specjalny kod, dzięki któremu wiemy, że został wypełniony przez użytkownika pochodzącego z Twojego serwisu.

 

Użytkownik spełnia warunki

Aby Prowizja była naliczona, użytkownik po wysłaniu wniosku musi spełnić warunki zawarte w Tabeli Prowizji. Może to być np. podpisanie umowy o pożyczkę gotówkową albo otwarcie konta i wykonanie płatności kartą.
Tabelę Prowizji znajdziesz w Koncie Afilianta, po zalogowaniu się do Programu.

 

Otrzymujesz wynagrodzenie

Co miesiąc naliczamy wynagrodzenie, które jest sumą prowizji za poszczególne wnioski internetowe. Firmom wypłacamy wynagrodzenie na podstawie faktur lub rachunków (gdy nie są płatnikami VAT), a osobom fizycznym automatycznie na ich konta w Alior Banku lub T-Mobile Usługi Bankowe.

Ile można zarobić?

Wszystkie produkty i powiązane z nimi stawki prowizji zostały wyszczególnione w Tabeli Prowizji, dostępnej po zalogowaniu do Programu.

W naszym Programie Afiliacyjnym znajdziesz bardzo konkurencyjne prowizje, ponieważ:Nie ma w nim pośredników, a wszyscy Reklamodawcy są powiązani z Alior Bank S.A.


Istnieje możliwość negocjacji stawek prowizji dla doświadczonych lub dużych Afiliantów, w zależności od możliwości promocyjnych ich serwisów i wyników w Programie.

 

Symulacja zarobków

PRODUKT REKLAMODAWCA PROWIZJA WNIOSKI ZAAKCEPTOWANE SUMA PROWIZJI
Rachunek firmowy Alior Bank 80 zł 12 960 zł
Pożyczka gotówkowa Alior Bank 1,3% od kwoty pożyczki 3 1170 zł
Konto Jakże Osobiste Alior Bank 70 zł 6 420 zł
  Wynagrodzenie łącznie 2550 zł

 

Polityka plików cookies

Przygotowane przez: Ideo